* CANTÜRK FM RADYO YÖNETİMİ: Türkçe Müziğin En iyileri Bu Adreste.Bizi Dinlemeye Devam Edin    
Sevgili dinleyenlerimiz.Sayfamızda Sizler için Albüm indirme bölümü oluşturduk.
Yazan: admin   Tarih: 2016-04-09 09:30
Yazdırılabilir Versiyona Bak
Sevgili dinleyenlerimiz.Sayfamızda Sizler için Albüm indirme bölümü oluşturduk.
Sevgili dinleyenlerimiz.Sayfamızda Sizler için Albüm indirme bölümü oluşturduk.
Sevgili dinleyenlerimiz.Sayfamızda Sizler için Albüm indirme bölümü oluşturduk.Bu Bölümde paylaşıma sunduğumuz albümleri beklemeden reklama takılmadan kolayca ve güvenli bir Şekilde indirebilirsiniz.
Pop & Slow Kategorisindeki albümleri sayfamızdan,arabesk & Fantazi albüm paylaşımlarımıza ise www.arabeskalemi.com radyomuzun sayfasından aynı kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

YASAL UYARI :Bu site içerisindeki tüm mp3 uzantılı veya diğer indirilebilen/download edilebilen diğer tüm materyaller tamamen tanıtım amaçlıdır. Sitede yayınlanma amacı sadece budur. Yasalar gereği indirilen materyalin 24 saat içinde silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde doğabilecek olumsuzluklardan canturkfm.net sorumlu tutulamaz. Lütfen indirdiğiniz ve beğendiğiniz materyallerin lisanslarını ve orjinallerini satın alınız. Sitemiz, hukuka, yasalara telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konu yada konular varsa lütfen mail adresinden bize ulaşınız. Gönderilen Tüm E-Postalara en geç 72 saat içinde cevap verilmektedir.Site yönetimine ulaşmadan yapılan hukuki işlemlerden site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. İndirilen tüm içerikler kullanıcı sorumluluğundadır ve Bu siteye giren her kullanıcı bu duyurudan haberdar olmuş sayılır.


Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Bize Ulasin

Adres : Ödemiş/İZMİR

Mail : canturkfm@hotmail.com.tr

Duyuru